Biz kimiz ?

MakrollSistem; 1980 yılında Yavuz Muhacir tarafından kurulan gemi inşaat ve nitelikli çelik konstrüksiyon imalatı sektöründe Ümit Çelik Konstrüksiyon unvanı ile hizmet veren aile şirketini devralarak yeni vizyon ve misyon anlayışıyla 2013 yılında unvan değiştirerek hizmet vermeye başlamıştır. Gemi inşaat ve nitelikli çelik konstrüksiyon ile sınırlı kalmayıp müşterilerinin ihtiyaçlarına göre, özel üretim makineleri, çeşitli tip konveyör, endüstriyel tasarım ve makine otomasyon uygulamaları yapmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin istek ve taleplerine kalite prensiplerine uygun ve rekabetçi fiyatlarla imalatını ve satışını gerçekleştirip, zamanında teslimatını ve satış sonrası desteğini sağlamak.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket ederek istenilen kalite ve sürede ürünler sunarak pazarda tercih edilen bir firma olmak.

 

Değerlerimiz

Şirketlerde toplam kalite yönetiminin gerçekleşebilmesi için, organizasyonda kalite bilincinin oluşturulması ve kaliteyi arttırıcı faaliyetlerin devam etmesi gerekmektedir. Bu ilkeye dayanarak belirlediğimiz değerlerimizle sizlere hizmet vermekten duyduğumuz memnuniyeti yinelemekten gurur duyarız.
Mükemmel Hizmet Kalitesi
Müşteri Memnuniyeti
Sürekli Gelişim
Yaratıcı Mesleki ve Teknik Yetkinlik
Çevreye Duyarlı
Ürün ve Hİzmet Kataloğumuz için tıklayın
Download